Bul

Sektör Özel Ödülü

DemirDöküm, ISK-SODEX 2000 Fuarında Sektör Özel Ödülü'nü aldı

DemirDöküm, İstanbul Yeşilköy Dünya Fuarcılık tarafından iki yılda bir düzenlenen ve bu yıl 20-23 Nisan 2000 tarihleri arasında tertip edilen ISK-SODEX 2000 Fuarı'na düzenli olarak katılmaktadır. Bu yıl açılışı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sn.Yaşar Okuyan tarafından yapılan fuarda, sektörün tartışmasız lideri ve öncüsü DemirDöküm her zaman olduğu gibi yerini aldı.

Fuar yönetimi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve ilki bu yıl verilen 'Fuar Özel Ödülü'nü, 'Isıtma ve Soğutma Sektörüne yarım asırdır yaptığı katkılardan ötürü' layık görülerek DemirDöküm aldı. Ödül, IKV Başkanı Sn.Meral Gezgin Eriş tarafından DemirDöküm Genel Müdürü Sn.Melih Batılı'ya verildi.

Fuarı destekleyen derneklerden DOSİDER adına verilen ikinci ödülü , yine DemirDöküm Genel Müdürü Sn.Melih Batılı aldı.

Bu yıl 450 m2 lik dev boyutta ve görkemli bir stand ile fuara katılan DemirDöküm, gerek ısıtma sektöründe, gerekse soğutma sektöründe sahip olduğu, en geniş ürün gamı ile, özellikle de bu ürünlerin çoğunu kendi tesislerinde üretiyor olmasının ve Dünyanın ileri ülkelerine yaptığı büyük miktarlarda ihracatın verdiği güç ile yerli-yabancı tüm ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı. Fuarda sergilediği yeni Millennium kombisi, rakiplerde olmayan 30.000 kcal/h kapasiteli yeni hermetik Isofast kombisi, yeni Digital kumandalı elektrikli termosifonu, 2000 model hava temizleme özelliği olan Plasma filtreli Split Klimaları, katoforez boyama teknolojisi ile boyanan ve en yüksek verime sahip panel radyatörü ile, Jetstream düşük sıcaklık teknolojisine sahip Türkiyenin tek yerli üretim Döküm kazanı ile, yeni tasarım bacalı ve hermetik şofbenleri, döküm kat kaloriferi, banyopanı ile büyük ilgi gördü.