Bul

DemirDöküm’de 2.000 TL’ye varan MaxiPuan!

1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı DemirDöküm mağazalarından yapacağınız 20.000 TL - 34.999 TL arası peşin veya taksitli ilk alışverişinize 1.500 TL, 35.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinize 2.000 TL MaxiPuan kazanın.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximiles Black, Maximum Genç, MaxiPara ve Bankamatik Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Tüm Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında ödül kazanılabilmesi için Maximum anlaşmalı DemirDöküm mağazalarından tek seferde en az 20.000 TL ve üzeri alışveriş işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bir müşteri kampanya kapsamında azami 2.000 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

Ücretsiz Keşif Formu

Formumuzu doldurun, ihtiyacınıza uygun kombiyi bulmanıza yardımcı olalım.

Servis Talepleriniz İçin

Yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen yetkili servislerimiz için tıklayın.

DemirDöküm Yoğuşmalı Kombilerimiz İle Tanışın

Nitromix Yoğuşmalı Kombi

DemirDöküm Nitromix Kombi, paslanmaz çelik premix eşanjörü sayesinde uzun ömürlü kullanım ile hem yüksek konfor sunar hem de doğal gaz faturalarınızı düşürür.

Vintomix Yoğuşmalı Kombi

Şık Tasarım ve Üstün Performans, DemirDöküm Vintomix Tabii ki!

Modern Ara Yüz ve Dokunmatik Tuş Takımı İle Şık ve Fonksiyonel Tasarım

Ademix Yoğuşmalı Kombi

DemirDöküm Ademix yoğuşmalı kombi, kompakt boyutları ile dar alanlarda en uygun çözümü sunar.