Bul

DemirDöküm Yetkili Servisleri

DemirDöküm Yetkili Servis Talepleriniz İçin Bize Ulaşın

DemirDöküm güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen yetkili servislerimiz için 0850 222 1 833 numaralı telefondan DemirDöküm - Müşteri İletişim Merkezi’ni arayın.

Her cihazın farklı teknik ve karakteristik özelliklerinden dolayı aldıkları eğitimler sayesinde Yetkili Servisler cihazdaki sorunu tam anlamıyla tespit edip gerekli müdahaleyi yapabilirler.

Neden yetkili servisler?

DemirDöküm Yetkili Servisleri maksimum güvenlik ve performans için orijinal yedek parça kullanırlar. Sadece orijinal yedek parçalar cihazınızdaki diğer işleyen parçalar ile birlikte uyum içinde çalışabilir ve cihazınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlar. Orijinal yedek parça kullanımı cihazınızın güvenliği ve kendi güvenliğiniz için son derece önemlidir.

Yetkili Servisler her müdahale sonrasında cihazınızı eğitimlerde belirtilen kontrol basamaklarını eksiksiz yaparak teslim ederler.

Yetkili Servisler tarafından değiştirilen yedek parçalar ve işçilik ile ilgili müdahaleleri Sanayi Bakanlığı’nın belirlediği kanun ve kurallar çerçevesinde DemirDöküm garantisi altındadır.

Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak;

  • Yetkili servis talep edebilir,
  • Yetkili satıcı iletişim bilgilerine ulaşabilir,
  • İlk çalıştırma talebinde bulunabilir,
  • Karşılaştığınız arıza ve teknik problemlerde yardım alabilir,
  • Ürünlerin kullanım, aksesuar, montaj ve teknik bilgilerini öğrenebilir,
  • Sadece bir telefonla cihazınızın garantisini uzatabilirsiniz.

Tüm işlemleriniz için 0850 222 1 833 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.